PARTNERZY


Nasz zespół to wyłącznie sprawdzeni specjaliści z wieloletnią praktyką. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie szeroko rozumianego zdrowia psychicznego. Współpracują tu doświadczeni i uznani specjaliści: psychiatrzy, psychoterapeuci, terapeuci uzależnień, terapeuci w zakresie seksuologii oraz diagności: psycholodzy transportu i psycholog sądowy. Dzięki temu możemy każdemu z Państwa zapewnić najwłaściwszą formę pomocy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie.


Największy i niezależny ekskluzywny miesięcznik „Moda na Zdrowie”, dla klientów aptek i wszystkich, którzy traktują ZDROWIE, jako MODNY STYL życia całej RODZINY.

PIJ WARZYWA I OWOCE To, że ktoś zachęca do jedzenia warzyw i owoców to w pewnym sensie norma, ale na hasło ‘pij warzywa i owoce’ musiał wpaść pewnie jakiś szaleniec?! Tak właśnie początkowo postrzegany był twórca sokoterapii Dr. Norman Walker. W epoce dynamicznego rozwoju przemysłu (w tym również chemicznego), opierając się na własnym przykładzie, zaproponował odwołanie się do natury i wyciśnięcie z niej tego co najcenniejsze: bogatego w witaminy, minerały, enzymy i błonnik soku warzywno-owocowego.


Odkryj Sport to firma działająca na wielu płaszczyznach rynku sportowego. Jej założycielem jest Paweł Zbieżak, wykwalifikowany trener personalny. Sport to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim życiowa pasja. Staramy się zachęcać Klientów do aktywności fizycznej oraz zadbania o zdrowie i kondycję. Cały czas rozwijamy się, podnosimy swoje kwalifikacje i dbamy, żeby końcowy efekt, czyli Państwa zadowolenie był na jak najwyższym poziomie. Klient, jego potrzeby i bezpieczeństwo, jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych w różnym wieku, amatorów i zawodowców oraz firmy i instytucje, które chcą zachęcić pracowników do aktywności....to cykl bezpłatnych spotkań dla przyszłych i obecnych rodziców. Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w zajęciach w wybranych miastach.

Soki z Wiatrowego Sadu produkowane są z owoców z własnego gospodarstwa sadowniczego które objęte jest programem Integrowanej Produkcji Owoców (IPO). Proces technologiczny polega na tłoczeniu owoców i warzyw, co pozwala uzyskać optymalną ilość soku przy zachowaniu wszystkich składników odżywczych. Odpady pozostałe po wyciskaniu są niemal zupełnie suche, więc nic się nie marnuje. Uzyskujemy naturalnie mętne soki, posiadające bogaty bukiet smaków przy zachowaniu właściwości surowych owoców i warzyw, co doskonale wpływa na cały organizm.

Sięgając do naszych korzeni … W Polsce produkcja oleju rzepakowego sięga XVI w. Wtedy to w naszym kraju odnotowano pierwsze uprawy rzepaku. Olej wytwarzano stosując proste prasy, jednak w połowie XX w. tłoczenie oleju stopniowo zanikało. Inspirowani smakami z dzieciństwa naszych przodków postanowiliśmy powrócić do dawnych tradycji…


Helen Doron English to sieć szkół językowych, działająca w 35 krajach świata. Metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży powstała ponad 30 lat temu. Około 2 milionów uczniów mówi po angielsku dzięki metodzie Helen Doron English.


Gabinet Fizjoterapii Uroginekologicznej „FizjoIntima” powstał z myślą o wszystkich osobach borykających się z problemami uroginekologicznymi, takimi jak: nietrzymanie moczu/stolca, opadanie narządów rodnych, zaburzenia sfery seksualnej (np. ból przy współżyciu), będących przed lub po zabiegach operacyjnych, ale też w celu prowadzenia rehabilitacji kobiet ciężarnych i w połogu lub rekreacji ruchowej dla kobiet ciężarnych. FizjoIntima oferuje swoim pacjentom kompleksową diagnostykę i fizjoterapię w dysfunkcjach dna miednicy, ponieważ właśnie fizjoterapia powinna być pierwszą metodą leczenia przy w.w. problemach. Pozwala ona bowiem wzmocnić osłabione i uszkodzone struktury mięśniowo-nerwowe dna miednicy, a im szybciej jest podjęta, tym większe są szanse uniknięcia operacji, która nie zawsze jest potrzebna i dodatkowo niesie ze sobą ryzyko powikłań oraz niepowodzeń. Diagnostyka i terapia prowadzone są przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę uroginekologiczną. Gabinet współpracuje ponadto z lekarzami specjalistami ginekologii, położnictwa i uroginekologii.


Marka Saude Circle powstała w 2014 roku na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie obsługi klienta oraz zdrowego trybu życia przyniesionych z Europu Zachodniej. W krajach takich jak Portugalia, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, czy Niemcy, fitness stał się już sposobem na życie. Mieszkańcy „zachodu” słusznie utożsamiają wysiłek fizyczny ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Ładny wygląd jest przyjemnym efektem ubocznym każdego treningu.


W Pracowni Tytka odbywają się m.in. warsztaty kulinarne dla dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjów (specjalnie skonstruowane pod kątem zdrowego żywienia), warsztaty dla dorosłych, warsztaty fotograficzne, oraz w każdy poniedziałek indywidualne zajęcia kulinarne dla dzieci w wieku 7-12 lat. W tym roku szkolnym oprócz standardowej oferty proponujemy urodzinowe przyjęcia oraz specjalistyczne warsztaty kulinarne dla osób z chorobami dietozależnymi:
- alergie
- otyłość
- cukrzyca
- celiaklia
- nadciśnienie
- dna moczanowa
- choroby trzustki
- wątroby i jelit


Zdrowie najważniejsze!
Nasza misja to zapewnianie wygodnego dostępu do najlepszej żywności w rozsądnej cenie prosto od sprawdzonych rolników oraz drobnych wytwórców.
Z nami ponownie odkryjesz zapomniane smaki polskiej wsi: pachnące warzywa i owoce z czystych regionów Polski, tradycyjne wędliny bez chemii i ulepszaczy lub ręcznie robiony chleb i pierogi jak u Babci.

ZAPRASZAMY do współpracy